P O E T R Y... P O E Z I J A...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P O E T R Y... P O E Z I J A...

Izbor najljepse poezije i priča sa blogova, mjesto gdje mozete objaviti svoje radove...... ali ovaj portal i forum je i nešto više od poezije...
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Yoda
Admin
Yoda


Broj postova : 28
Registration date : 27.08.2007

Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu Empty
PostajNaslov: Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu   Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu Icon_minitimened 2 ruj - 22:55

Na kraju svakog mjeseca bit će glasovanje za izbor najljepše pjesme u prethodnom mjesecu... Napišite svoje pjesme... No neke ćemo dok ne bude dovoljno autora na ovom forumu preuzeti s drugih blogova, foruma i slično...
Glasovanje ćemo započeti svakog prvog u odnosu na prethodni mjesec, a trajat će tijekom tekućeg mjeseca za prošli. Primjerice u od 1. do 31. listopada za mjesec rujan...
Uz pjesme koje sada imaju svaka svoj topic, možete pisati komentare kako vam se svidjaju... Basketball
No pišite u rubriku "vaša poezija" sami svoje pjesme kako ih ne bismo mi morali skidati s blogova! Smile
[Vrh] Go down
https://poezija.forumcroatian.com
Mjau Mjau

Mjau Mjau


Broj postova : 26
Age : 29
Registration date : 06.11.2008

Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu Empty
PostajNaslov: Re: Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu   Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu Icon_minitimened 4 sij - 12:57

a yODA, PA GDJE SI NESTAO. Mislim nisam te odavno vidjela na forumu, od kad sam došla. Evo vidiš napisali smo pjesme, sve čeka tebe. lol!
[Vrh] Go down
http://www.jasampjesnik.blog.hr
 
Glasovanje za najbolju pjesmu u mjesecu rujnu i lislopadu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
P O E T R Y... P O E Z I J A... :: NATJEČAJ ZA NABOLJU PJESMU/PRIČU 2007. :: ZA NAJBOLJU PJESMU-
Forum(o)Bir: